Uudised

 

cropped-logo_joonis_tykk-X.jpgEeva Majandustarkvara uudised

2023 palga uuendused  on valmis!

Valmisid Eeva 2023 a. palga uuendused. Palga uuendused saab paigaldada kohe. Selle aasta palga arvestus toimib ikka edasi vastavalt selle aasta seadustele. Palga uuendused saad tellida siit.

Eeva uus veebikeskkond

Eeva veebikeskonda on lisandunud asukoha jälgimine. Sõidu teekonda saab jälgida kaardil, arvestatakse sõidukilomeetrid, sõidu- ja tööajad.

Eeva E-tellimiskeskus on näitab lisaks laoseisule ja kliendi hinnale ostutellimuste järgi, millal kaup saabub. Elektrooniliseks andmevahetuseks valmisid Ee-dokumentide liidesed. Automaatselt saab vastu saab võtta tellimusi, vastuvõtukinnitusi, kreeditarve tellimusi.

Väljastada saab saatelehti, arveid, kreeditarveid.

Finantsanalüüsi alla lisatud Finantsanalüüsi ja finantsseisundi hinde aruanded.

Uus programm sisaldab viimased seadusemuutused, uued võimalused tööks läbi interneti,
uue graafilise analüüsi keskkonna ja palju muud.

  •  Palga uuendused, uued maksud. Lisaks teistele saab nüüd ka palga statistikaaruandeid esitada elektroonselt.
  •  Automaatühendus Euroopa Keskpangaga. Programm loeb automaatselt eurokursid Euroopa Keskpangast.
  •  Lao uuendused. Uus laohinna arvutus luba automaatselt arvutada kuude kaupa laohindu ja muudab automaatselt kanded vastavalt muutunud maksumusele.
  •  E-arve tugi. Uus programm sisaldab e-arvete moodustamise.

Eeva läbi interneti töö uuendused

Eeva interneti juhtpaneel

Eeva juhtpaneel

- E-pood. Eeva veebipoodi saab nüüd kasutada ka kaasaegsest mobiiltelefonist ja tahvelarvutist. Uus HTML makett töötab kõikjal. iPhone ja iPodi kasutajad saavad nüüd teha Eeva e-poest mugavalt oste.
- E-tellimiskeskus. Eeva e-tellimiskeskus näitab ostja tema hindu, laoseisu ja luba teha tellimust internetist. E-tellimiskeskuse uus sisuhaldus lubab määrata lehtedel näidatavat sisu.

Uus graafilise analüüsi keskkond

Aruannetest saab nüüd mugavalt moodustada analüüsiks diagramme. Analüüsil saab muuta sadakond parameetrit, kasutades Eeva uut analüüsi kasutajaliidest.

Tootmise uuendused

Uus klikitav ressursside planeerimise keskkond lubab mugavalt planeerida ja juhtida tootmist.
Eeva personal

Eeva personal sisaldab uue puhkuspäevade arvestuse, mis arvestab puhkuste aegumisi. Uues aruandluses on selgelt näha, millal ja mis puhkused aeguvad või on aegunud, aegumisperioodide kaupa. Lisatud on põhjalik puudumiste analüüs.

E-raamatupidamine

Uus Eeva lubab turvaliselt teostada E-raamatupidamist läbi interneti. Andmed paiknevad turvalises serveris ja on kasutatavad läbi interneti kõikjalt.

Uue programmi demo saab laadida demo laadimise lehelt –