English pages Russian pages Saada kiri Eetasoftile. suomeksi deutsche Seiten

uudis ~ iseloomustus ~ toetus ~ laadi demo ~ hinnakiri ~ tööpakkumine ~ kassasüsteem ~ interneti kaugtöö server ~ e-kaubandus ~ üüriarvestus ~ e-mail ~ tagasi esilehele rentimine

EEVA INTERNETI KAUGTÖÖ SERVER

More information

   Kontseptsioon.Eeva klient-server lubab töötada Eeva Majandustarkvaraga osadega läbi interneti, ilma et arvutid oleksid omavahel lokaalvõrku ühendatud.

Eeva klientarvutis saab töötada Eeva tavalise mugava graafilise kasutajaliidesega, peale Eeva enda muud lisatarkvara kasutamata.
Tehtud muutused on kohe nähtavad teistele kasutajatele.

Eeva klient-server kasutab PostgreSQL andmebaasiserverit. Postgres on maailma võimsaim avatud andmebaasisüsteem.

Eeva serverit iseloomustavad:
  • Suurte andmemahtude tugi
  • Paljude samaaegsete kasutajate võimalus
  • Server töötab kõigil levinud operatsioonisüsteemides (Linux, Unix, Windows, FReeBSD, MacOS jm.)
  • SQL standardite tugi
  • Andmete terviklikkuse kontroll (on andmebaasimootorisse sisse ehitatud)
  • Ühendus e-poega
Tavalisest Eevast saab kõik andmed klient-server keskkonda üle kanda. Selleks on Eeva klient-serverisse sisseehitatud ka andmete ülekandmise mootor.

Serveri saab paigutada firma enda või Eetasofti kiire internetiühendusega rendiserverisse. Selle kohta vaata rendi lehelt.


Eeva serveri käivitamine

Eeva serveri käivitamine ei erine palju tavalise Eeva käivitamisest. Vahe on aga selles, et kui tava-Eevasse võib ka paroolita sisse pääseda, siis Eeva serveris seda võimalust ei ole. Serverisse saab sisse logida üksnes kehtiva kasutajanime ja parooli abil.

Teine erinevus on selles, et Eeva käivitamisel ilmuvas logimisaknas on lisaks tavalistele Kasutaja ja Parooli lahtritele lisaks ka lahter Server:

server.jpg (1551 bytes)

Serveri lahtrisse sisestatakse selle arvuti IP-aadress, kus asub Eeva Postgresi andmebaas. Kui Eevaga töötatakse samas arvutis, kus ka Eeva server asub, tuleb lahtrisse Server kirjutada IP-aadressi asemel localhost.

Eeva server kasutab porti 5432 saabuvaid päringuid. Seega tuleb Eeva serveri kasutamiseks avada ruuteris port 5432 ja suunata arvutisse, kus asub Eeva Postgresi andmebaas. 


e-trips.jpg (1541 bytes)


logo

Tallinn 12618 Akadeemia 21 - G

Eeva tugi: 6654214, 6654215  e-mail